آموزش جامع حقوق مدنی دو جلدی مهدی توکلی

آموزش جامع حقوق مدنی (دو جلدی معمولی)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :745
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

470,000 تومان

آموزش جامع حقوق مدنی (دو جلدی توکلی)

470,000 تومان

آموزش جامع حقوق مدنی دو جلدی مهدی توکلی کتاب آموزش جامع حقوق مدنی، تالیف دکتر محمدمهدی توکلی، یکی از بهترین کتاب های موجود، برای آموزش مفهومی، کاربردی و روان حقوق مدنی است.

مولف : دکتر محمد مهدی توکلی
ناشر : مکتوب آخر
نوبت انتشار : سیزدهم
سال انتشار : پاییز 1401
قطع : وزیری
سبک : نکته,خلاصه و جمع بندی
شیوه بیان مطالب : موضوعی
جلد : شومیز
تعداد صفحه : جلد اول 581 جلد دوم 519
شابک : 9786226600385

حقوق مدنی همواره یکی از مهم ترین دروس رشته حقوق است. از طرفی، این درس از پایه های ثابت آزمون های ارشد، وکالت و قضاوت نیز هست.

کتاب آموزش جامع حقوق مدنی، کتابی است که میتواند شما را به تسلط کافی بر مباحث حقوق مدنی برساند. مطالب این کتاب، از مدنی 1 و بحث اشخاص و محجورین آغاز و در انتها با فصل مدنی 8 و مبحث شفعه، ارث و وصیت پایان می یابد. دکتر حسن صولت در این کتاب، با ارائه مطالب به صورت دسته بندی و ساده، فهم مطالب و یادگیری آنها را برای دانشجویان و داوطلبان آزمون ها بسیار آسان کرده اند.

بیان مثال های متعدد و کاربردی، شما را با مسائل عملی، نکات ریز و جزئیات مباحث هم آشنا می کند. علاوه بر مزایای قبلی، میتوان به جمع بندی مطالب و نظریات مختلف اساتید علم حقوق نیز به عنوان یک رکن مهم در کتاب اشاره کرد.

گاهی در بعضی موضوعات بین علمای علم حقوق اختلاف نظر وجود دارد؛ مثلا درباره ماهیت بعضی اعمال حقوقی اختلاف است که عقد اند یا ایقاع. دکتر صولت تحت نظر دکتر توکلی، هم به این نظریات اشاره کرده اند و هم توانسته اند با مقایسه آنها، به یک جمع بندی صحیح برسند. در نگارش این کتاب، تقویت بنیه آزمونی داوطلبان نیز مدنظر بوده است و لذا شما با مرور و تسلط بر مباحث کتاب، با مبنای طرح سوالات درس مدنی نیز آشنا می شوید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در این کتاب، قوانین خاص نیز در کنار قوانین پایه ای مورد توجه است؛ به عنوان نمونه میتوان از قوانین مربوط با اهدای جنین به زوجین نابارور و نیز قوانین خاص عقد اجاره نام برد.

با مطالعه کتاب آموزش جامع حقوق مدنی و تسلط بر مباحث آن، میتوانید یک دوره کامل حقوق مدنی را به طور جامع داشته باشید و دیگر از خواندن بسیاری از کتاب های دیگر بی نیاز شوید. 

جهت مشاوره خرید بااین شماره تماس بگیرید:09035116815

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×

چطور میتونم کمکت کنم؟